رودخانه نوردی در پلنگ دره

برنامه یکروزه رودخانه نوردی در  رودخانه کسلیان جنگل پلنگ دره

جمعه 25 مرداد

جذابیت ها: تماشای طبیعت گردنه زیبای گدوک - صرف صبحانه در طبیعت  - بازدید از پل تاریخی ورسک - استفاده از مناظر بکر جنگلی - پیاده روی در رودخانه زیبای پلنگ دره- هیجان رودخانه نوردی در دل جنگل و بازی های آبی - شنا دربخش های عمیق مسیر _ صرف ناهار در جنگل _ آشنایی با فنون عبور از رودخانه.

 

 

 

 

 

نوع: طبیعت گردی، جنگل نوردی و رودخانه نوردی

زمان: جمعه 25 مرداد از ساعت 5 صبح تا 23 شب

مبدا: شهرک غرب 

مقصد: استان مازندران

فاصله تا تهران: 200 کیلومتر

اقامت: ---

سطح برنامه: متوسط با درجه سختی 3 از 10 (3 ساعت پیاده روی در آب)

ثبت نام: تا دوشنبه 21مرداد با واریز 25000 تومان

به شماره حساب (کارت): 6221061041077407 بانک پارسیان به نام مسوول گروه

ظرفیت برنامه: 15 تا 25 نفر .

مهم: لطفا در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید. سئوالات پیامکی پاسخ داده نمی شود.

 

لوازم مورد نیازمخصوص این برنامه: کارت شناسایی– کوله یک روزه(ترجیحا ضدآب) - کفش مناسب رودخانه(کتانی معمولی آجدار، صندل) – لباس مناسب و پوشیده برای ورود به آب و رودخانه - یک مورد لباس گرم  برای هنگام ناهار(بارانی) – یک دست لباس اضافه برای تعویض در انتهای برنامه - زیرانداز (ترجیحا عایق آب) – بطری آب یک نفره – یک وعده صبحانه و یک وعده غذای سبک برای ناهار - لیوان(لطفا از آوردن ظروف یکبار مصرف خودداری نمایید).

لوازم پیشنهادی نسیم طبیعت ایران:  فلاسک چای یک نفره –لوازم بهداشتی و شخصی– کلاه و عینک آفتابی – کیسه پلاستیکی برای انتقال البسه خیس - دوربین عکاسی(در صورت امکان عایق شود) – دفترچه یادداشت کوچک برای ثبت خاطرات.

توضیح ضروری: برای کمک به حفظ محیط زیست، هیچگونه ظرف یکبار مصرفی(حتی لیوان) در طول برنامه استفاده نخواهد شد. لذا حتما ظروف مورد نیاز خود را به همراه بیاورید. 

قوانین برنامه ها:

1- این برنامه مخصوص اعضای گروه بوده و با هر تعداد شرکت کننده(در صورت معقول بودن هزینه) اجرا خواهد شد. قبل از برنامه مبلغی به عنوان هزینه اولیه دریافت و هزینه های کامل برنامه پس از اجرا محاسبه و با کسر مبلغ اولیه دریافت می شود.

2 حضور در برنامه با واریز مبلغ اولیه توسط عضو حداکثر تا 5 روز قبل از اجرای برنامه صورت می گیرد که این به منزله شرکت قطعی در برنامه است لذا در صورتی که عضو بخواهد به هر دلیلی ثبت نام خود را کنسل کند باید حداقل 3 روز قبل از اجرا به سرپرست برنامه اطلاع دهد. در غیر این صورت باید هزینه برنامه را بطور کامل واریز نماید. 

5- با توجه به امکان تغییرات جوّی و هرگونه ملاحظات دیگر و برای حفظ امنیت گروه، حق تغییر یا لغو کامل برنامه و جایگزین کردن آن با برنامه مشابه، برای گروه و راهنمای سفر محفوظ است .

                                                                 به امید دیدار – نسیم طبیعت ایران

/ 2 نظر / 469 بازدید
رهگذر

دلم برای گروه تنگ شده، اما شرایط اومدن فراهم نیست.

ح3ــــین

بسیییییییییییییییییییییار زیبا بود