گزارش اولین برنامه ی اختصاصی اعضا

گزارش برگزاری  برنامه­ی اختصاصی اعضای گروه

 

 

این برنامه با حضور ٢٠ نفر از اعضا و ١۴ نفر از میهمانان غیر عضو، از ساعت ٧ صبح تا ٨ بعدازظهر در طبیعت هفت چشمه در جاده­ی چالوس برگزار شد.

 

 

در این برنامه که جناب آقای دکتر محمدرضا ریاضی، سرکار خانم دکتر شیشه­گر، جناب آقای دکتر رامین آسایی، سرکار خانم دکتر ناهید حجازی، جناب آقای مهندس مهدی زاده، جناب آقای مهندس خوش طینت، جناب آقای امید لطفی از اساتید دانشگاه، همچنین تعدادی از هنرمندان گرافیست، تصویرگر، نقاش، نوازنده و خواننده، و تعدادی از طبیعت­گردان و کوهنوردان حضور داشتند ضمن استفاده از طبیعت زیبا و بکر هفت چشمه و پیاده­روی کوتاه تا آبشارهای زیبای مسیر و صخره­های عظیم و منحصر به فرد آبشار، سپس برقراری کمپی خودمانی در میان سایه­ی درختانی بلند با منظره­ای از آب روان و کوهی سترگ، ساعتی را با نوای گرم و موسیقی دلنواز دوستان مهربان گروه، آقایان امید خانی، میثم کمالی، محسن ابرقویی و محمد مهدی زاده به تماشای آب زلال رودخانه و طبیعت سبز اطراف نشستیم. آنجا همچنین مجالی شد برای گفتگوهای دوستانه­ای که مدتها انتظارش را می­کشیدیم و هیچگاه چنین فرصت مغتنمی به دست نمی­آمد، از همه جا گفتیم و شنیدیم و همه از کنارهم بودن، حظ وافر بردیم.

 

 

 

 

 

 

 

در این برنامه از کلیه­ی اعضای محترم گروه که با حضور مهربان خود، همواره موجب رشد و ارتقاء گروه در همه­ی زمینه­ها می شوند تقدیر به عمل آمد، همچنین ضمن تقدیر از ٩ نفر از خانم­ها و آقایان که با شرکت در بیش از ٩ برنامه از ٢٠ برنامه­ی اجرا شده توسط گروه، از اعضای فعال گروه به حساب می­آیند، هدایایی به رسم ارزش گذاری معنوی به ایشان تقدیم شد. همچنین با تقدیم  هدیه به دو تن از برجستگان گروه، سرکار خانم­ها، محمدی با عنوان «همراه دائمی گروه» و علیزاده با عنوان «بیشترین همراهی پیوسته با گروه»، از این دو نفر نیز تقدیر به عمل آمد.

گروه نسیم طبیعت ایران از همه­ی دوستانی که در این برنامه شرکت داشتند، همچنین مهربانانی که در یاری رساندن به مسئولین گروه از هیچ کمکی دریغ نورزیدند به خصوص استاد ارجمند جناب آقای دکتر ریاضی، جناب آقای مهندس خوش طینت، جناب آقای دکتر رامین آسایی، جناب آقای مهندس طاهرپور، جناب آقای مهدی مسعودی، جناب آقای رضا علیخانی، جناب آقای علی کیارش، جناب آقای جلال پیروزیان، سرکار خانم آزاده و سرکار خانم علیزاده  همینطور دوستان عزیزی که در ایجاد جوّی صمیمی و شاد، همراه با نواختن موسیقی و خواندن قطعات زیبایی از اشعار ناب ایرانی زحمت بسیاری کشیدند تشکر و قدردانی می­نماید.

 

 

در پایان شایسته است از حسن نظر و همّت خالصانه­ی سرکار خانم مهدی زاده که در تدارک این برنامه، تلاش بسیار نمودند همچنین از سرکار خانم محمدی که صادقانه با گروه همراهی نمودند قدردانی نمائیم.

                                                             نسیم طبیعت ایران

 

  • برخی ازدست نوشته­های دوستان در پایان برنامه، در مورد طبیعت زیبای هفت چشمه:

§      این طبیعت زیبا همچون قاب عکس هدیه­ای از طرف خداوند به رهگذران بود.

§       درختان سربه فلک کشیده و جویبارهای زیبا، چشم هر بیننده­ای را نوازش می­کرد.

§   با دیدن مناظر این طبیعت زیبا، بیش از پیش به سفر و طبیعت­گردی علاقمند شدم، خصوصاً مناظر رودخانه، برکه­های آب و درختان جنگلی در این منطقه بسیار بی­نظیر بود.

§      امروز برای اولین بار از داخل یک رستوران به بهشت وارد شدم.

§    منطقه­ای بسیار زیبا با گروهی بسیار دوست داشتنی و مدیریتی بسیار مهربان و مسئول، خاطراتی زیبا را برایم رقم زد. ممنون

§      زندگی، آبتنی در حوضچه­ی اکنون است.

§       طبیعتی بسیار سرسبز و باصفا همراه با آب زلالی که چشمها را نورانی می­کرد.

§    زیبائیهای طبیعی اطراف جاده­ی چالوس، وصف ناشدنی هستند. آبشارهای زیبا در بستر سبز و چمن، همچنین آب زلال رودخانه­های مسیر هفت چشمه برای همیشه در خاطر می­مانند.

§    زیبائی­ها در چندجمله نمی­گنجند، حیف از این طبیعت زیبا که قدرش را نمی­دانیم. متاسفانه عدم حفظ محیط زیست توسط مردم در این منطقه چشمگیر بود.

§   تنوع مسیر راه، حضور آب و درخت، صخره­های سرکش، درختان سایه­دار، جویبارهای متوالی، صدای گفتگوی آب و سنگ، بلبلان آوازه­خوان و جذابیت­های بودن در کنارهم.

§       زندگی زیبا و طبیعت دوست داشتنی است.

با تشکر از سرکار خانم روشنک آزاده به خاطر ارسال تصاویر فوق.

                                  با تشکر از همه ی طبیعت دوستان

/ 2 نظر / 27 بازدید
روشنک

اهل دلم و صفای همدلان... همقدم با یاران و رفیق با مهربانان...همدل و همراه... یکرنگ و بی ریا...همراز بودیم با جانان طبیعت زیبا... هم نوا بودیم با نغمۀ پرندگان خوش آواز...هم صدا بوديم با برگان درختان تنومند...هم پيمانه بوديم با چشمۀ زلال پاکيها...همرنگ بوديم با بستر زمين ...بنازم معبودم را...بنازم مأنوسم را...بنازم معشوقم را...که هرچه داريم و هرچه هستيم از اوست..... با تشکر فراوان از شما بابت زحماتتان ...موفق باشيد

عطیه

سلام با این دانشگاه [قهر]، فکر کنم جای ما خیلی خالی بوده ها [چشمک][نیشخند] دلم برا ی بچه ها تنگ شده [ناراحت][گل]