سفر به چهارمحال بختیاری (بام ایران)

نوع: طبیعت گردی، تفریحی و تاریخی

زمان: حرکت: ......................

بازگشت: ..................................

مبدأ: .............

مقصد: استان چهارمحال بختیاری

فاصله تا تهران: ۵۵٠ کیلومتر (زمان رسیدن: ٨ ساعت)

اقامت: ..........

سطح برنامه: سبک با درجه سختی ١ از ١٠ (پیاده روی: ٣ از ١٠)

ظرفیت برنامه: در این برنامه تا ٢٨ نفر ثبت نام می شود و برنامه با ٢٢ نفر نیز اجرا خواهد شد. (ثبت نام قطعی تنها با اعلام شماره فیش واریزی صورت   می پذیرد)

خدمات: وسیله نقلیه توریستی در اختیار  بیمه کامل حوادث گروهی تا مبلغ ۶٠ میلیون تومان به همراه ١ میلیون تومان هزینه پزشکی- راهنما خدمات فرهنگی (بروشور، سی دی تصاویر برنامه و ...) ٣ وعده­ صبحانه، ٣ وعده ناهار و ٣ وعده پذیرایی­ بین روز (وعده­های شام به عهده گردشگر  می­باشد)

هزینه: .........

لوازم مورد نیازمخصوص این برنامه: کارت ملی (برای زوجین همراه داشتن شناسنامه ضروری است) کوله یک روزه - کفش مناسب(کوه یا کتانی) - پانچو(لباس ضد باران یا چتر) یک دست لباس گرم لیوان، چاقو و قاشق(لطفا از آوردن ظروف یکبار مصرف خودداری نمایید).

لوازم پیشنهادی نسیم طبیعت ایران:بطری آب یک نفره لوازم بهداشتی و شخصی کلاه و عینک آفتابی دوربین عکاسی دفترچه یادداشت کوچک برای ثبت خاطرات

توضیح: برای کمک به حفظ محیط زیست، هیچگونه ظرف یکبار مصرفی(حتی لیوان) در طول برنامه استفاده نخواهد شد. لذا حتما ظروف مورد نیاز خود را به همراه بیاورید.

مهلت ثبت نام: تا آخر وقت اداری یکشنبه ١١ اردیبهشت و با واریز هزینه به حساب جاری سپهر صادرات  یا کارت بانک  ۶٠٣٧۶٩١٠٩٠٠٠۶٨٢۶    به نام سرپرست گروه

یادآوری مهم:

١.        ثبت نام های بعد از مهلت مقرر، شامل بیمه نخواهند شد و مسئولیت حوادث احتمالی به عهده شرکت کننده خواهد بود.

٢.        پس از واریز وجه، شماره فیش پرداختی خود را از طریق تلفن به گروه اطلاع دهید. در غیر اینصورت گروه مسئولیتی در قبال ثبت نام شما نخواهد داشت.

٣.        با توجه به امکان تغییرات جوّی و هرگونه ملاحظات دیگر و برای حفظ امنیت گروه، حق تغییر یا لغو کامل برنامه و جایگزین کردن آن با برنامه مشابه، برای مسئول سفر محفوظ است .

۴.        درصورت اعلام انصراف تا چهار روز قبل ازسفر کل مبلغ مسترد می شود ولی ازسه تا دو روز قبل ازسفر 50% مبلغ، یک روز قبل از سفر 25 درصد و پس ازآن هیچگونه وجهی مسترد نخواهدشد.

( لطفا قبل از واریز وجه برای اطلاع از ظرفیت باقیمانده برنامه با ما تماس بگیرید)

 

                                           به امید دیدار نسیم طبیعت ایران

 

/ 0 نظر / 196 بازدید