برنامه های خاص و سفارشی نسیم طبیعت ایران

با سلام به همه دوستان و همراهان عزیز

    نسیم طبیعت ایران در راستای برنامه ریزی و اجرای سفرهای طبیعت گردی تصمیمات جدیدی اتخاذ نموده است که در قالب طرح زیر به همسفران ارائه میگردد.

طرح برنامه ریزی و اجرای سفرهای خاص و سفارشی

نسیم طبیعت ایران

    با توجه به نیاز مبرم به تغییر در شکل سفرهای گردشگری و ایجاد راهکارهای جدید و به روز برای سفر، گروه گردشگری نسیم طبیعت ایران آمادگی دارد با برنامه ریزی و اجرای سفرهایی با موضوعات و اهداف زیر در خدمت گردشگران عزیز باشد: 

1- سفرهای سفارشی: در این سفرها، شما به عنوان سفارش دهنده سفر و نسیم طبیعت به عنوان برنامه ریز و مجری سفر خواهد بود. تعداد نفرات در این سفرها مهم نبوده و فقط باید متناسب با گنجایش وسایل نقلیه موجود باشد. با این روش شما می توانید به همراه خانواده یا دوستانتان به تعداد 4، 8، 12، 17، 22، 26، 36 و 40 نفر  تقاضای سفر نمایید. این سفرها از نظر نوع می توانند شهرگردی، طبیعت گردی، اردویی(در یک محل ثابت) و ... باشند. همه خدمات از جمله نوع وسیله نقلیه، پذیرایی ها و محل اقامت به سفارش شما انجام خواهد گرفت. البته قبل از تصمیم گیری، نسیم طبیعت موارد موجود و خدمات ممکن را برای شما توضیح خواهد داد. با این حساب شما دستتان در مقدار هزینه باز خواهد بود و در حقیقت خدمات مورد درخواست شما سقف هزینه را تعیین خواهد نمود. 

 

2- سفرها و برنامه های خاص: ما در آینده نزدیک لیستی از سفرهای خاص نسیم طبیعت به شما ارائه خواهیم داد. شما با بررسی این لیست می توانید در مواقع خاص، سفر یا برنامه مورد نظر را انتخاب نمایید تا این برنامه برای شما انجام شود. این برنامه ها شامل شرکت در مراسمات آئینی در اقصی نقاط ایران، اجرای برنامه های خاص و هیجان انگیز و زندگی چند روزه با ایلات و عشایر بختیاری، قشقایی، شاهسوند و ... خواهد بود.

3- سفرهای کشف و شهودی: در این سفرها که با اعلام گروه بصورت اختصاصی به افرادی که آمادگی چنین سفرهایی را دارند و ثبت نام شما برای شرکت در این سفرها همراه است هیچ چیزی از قبل پیش بینی نشده است و ما برای رفتن به منطقه یا محلی که تاکنون نرفته ایم با استفاده از اطلاعات ثبت شده توسط دیگران و استفاده از جی پی اس و ... سفر را آغاز می نماییم. این سفرها معمولا بسیار هیجان انگیز بوده و با کشف و شهود در طبیعت همراه است. مسائل غیرقابل پیش بینی از خصوصیات بارز این سفرهاست. افراد متقاضی این سفرها باید از روحیه خوب طبیعت گردی برخوردار بوده و آمادگی برخورد با مسائل پیش بینی نشده را داشته باشند.

4- سفرهای خصوصی: این سفرها عمدتاً شامل سفرهای خیلی خصوصی و خانوادگی است. ممکن است زوج جوانی پس از انجام مراسم عروسی دوست داشته باشند برای گذران ماه عسل به طبیعتی بکر بروند و چند روزی را در سکوت و آرامش اما با خدمات وی آی پی و کامل بگذرانند. یا شما به همراه خانواده خود قصد داشته باشند به همراه راهنما یا کارشناس طبیعت سفری به مکان های خاص داشته و از در این سفر موارد خاصی را تجربه کرده و از امکانات و خدمات محلی بهره ببرید. در این موارد نیز شما می توانید با ما مشاوره نمایید تا سفری خاطره انگیز و استثنایی را برای شما برنامه ریزی و اجرا نماییم.

شما فقط درخواست نمایید و نگران هیچ چیزی نباشید. ما بطور کامل و جامع و با بهترین برنامه ریزی در خدمت شما خواهیم بود.

                                              منتظر شما و همراهانتان در سفرها هستیم                                                                    نسیم طبیعت ایران

/ 0 نظر / 31 بازدید