باز هم صدای سکوتی دیگر...

انا لله و انا الیه راجعون

«و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید»

 

دوست و همسفر همیشگی امان جناب آقای محمد عزیزی:

گویا مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند، و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش در فـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت.

 دوستان شما در «گروه طبیعت گردی نسیم طبیعت ایران» درگذشت پدر عزیز و گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، ما را در غم فراغ ایشان شریک بدانید.

عمر بلند و پربرکت شما دوست مهربان را از خداوند متعال خواهانیم.

                                                                               نسیم طبیعت ایران

/ 11 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ترانه

با سلام خدمت آقاي عزيزي وهمسرگراميشان، درگذشت پدرگراميتان را به شما و خانواده عزيزتان تسليت گفته واز خداوند مهربان براي شما صبر وعمرطولاني همراه با سلامتي خواستارم.

روشنک

با سلام خدمت آقای عزیری....درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت گفته و آرزوی صبر و سلامتی را از خداوند برای شما و خانواده گرامیتان خواهانم ....

حسین عبدی

جناب آقای عزیزی درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و آرزوی سلامتی برای شما و خانواده ی محترمتان دارم.

ساناز

جناب آقای عزیزی و همسر محترم سیما خانم تسلیت مرا جهت درگذشت پدر محترمتان بپذیرید.از خداوند بزرگ برای آن مرحوم آمرزش و شادی روح و برای شما صبر و سلامتی خواهانم.

پریسا و محمد

گل میرود از بستان بلبل ز چه خاموشی وقت است که دل زین غم بخراشی و بخروشی جناب آقای عزیزی و خانواده محترم تسلیت صمیمانه ما را بپذیرید.

سمانه/حامد

جناب آقای عزیزی و خانواده محترم درگذشت پدر گرامیتان را به شما تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم از خداوند متعال طلب مغفرت و برای شما و خانواده محترم صبر و سلامتی خواستاریم

گیتی و نرگس

جناب اّقای عزیزی وسیما خانم گرامی: فقدان وارده را از صمیم قلب تسلیت گفته واّرزوی بردباری برای شما داریم.

عزیزی و رفیعی

با سلام و تشکر فراوان از ابراز همدردی شما عزیزان و همسفران خوبمان چه از طریق ایمیل ویا تلفن و یا حضوری امید است ما نیز بتوانیم در شادی ها و لذتهای شما شرکت نماییم آرزوی سلامتی برای شما عزیزان را از خداوند منان خواهانیم

سیمین

همدلی به وقت دلتنگی , هدیه ای است که از یک دوست دریافت میداریم.با سلام و عرض تسلیت خدمت آقای عزیزی وهمسر گرامیتان امیدوارم همدلی مرا پذیرا بوده واز خالق هستی صبر برایتان آرزو میکنم. گر بنگریم آنچنان که رای است این مرگ نه مرگ که نقل جای است روحشان شاد

[ناراحت]