نسیم طبیعت ایران

پژوهش، تحقیق، ارائه اطلاعات و مطالب آموزشی در زمینه طبیعت، گردشگری و آئین های ایران

سلام
ساعت ۱:٠٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ شهریور ۱۳۸٧   کلمات کلیدی:

سلام سلام سلام

«نسیم طبیعت ایران» نام وبلاگ ما

 و «عشق ما ایران» شعار وبلاگ ماست.

    امروز سه شنبه دوازدهم شهریور 1387 و اولین روز از ماه میهمانی خداست و ساعت یک بامداده. همین حالا با یه استارت بی سر و صدا ماشین وبلاگمونو روشن می کنیم و میندازیمش تو جاده طبیعت، خدا خودش به خیر بگذرونه. 

   


 اما سرنشینای این ماشین سرحال و با صفا کسی نیست به جز ما، یعنی یه تعداد جزئی (حدود 20 نفر) از بر و بچه های اصیل تهرون، از دوستای خیلی قدیمی و از دوستای دوستامون که قصد داریم با راه انداختن این وبلاگ در مورد ایران و طبیعت زیباش صحبت کنیم و از این طریق نقبی به دنیای پر رمز و راز طبیعت بزنیم و با یه کوله بار پر از عشق و صمیمیت بریم کنار برکه ها، رودخونه ها و دریاهاش و جای جای شهرهاش و روستاهاش، زیر درختهای جنگل هاش و روی قله کوه هاش، حتی میون داغی کویرهاش بنشینیم و با یه دنیا مهربونی و صفااز خودمون، از دنیای خیالاتمون، از شهر و کشورمون، از آداب و سنت هامون و از وجودمون، بودنمون و دوست داشتنمون حرف بزنیم.

    نمی دونم ایده ی مارو می پسندین یا نه،  ولی اگه واقعاً این ایده ی خوبی نیست و شما ایده ی بهتری سراغ دارید بگید تا ما هم مسیرمونو عوض کنیم و با یه دنیای دیگه بیایم سراغتون. 

    حالا ازتون می خوایم اگه از ما خوشتون اومد و حرفمون تو دلتون نشست حتماً دست قشنگتونو زحمت بدید و با استفاده از کلیدهای صفحه کلیدتون نظرتونو برامون بنویسید و ارسالش کنید شاید همین مبادله نظرات یه روزی مارو کنار هم بنشونه و دست رفاقتمونو بزاریم تو دست هم و با هم صمیمی تر حرف بزنیم.

     فقط یادتون نره ما واقعاً دوستتون داریم. لبخند